Система за електронно централизирано класиране за прием на децата в общинските на територията на ОБЩИНА

Детски градини

Детски заведения

# Име Адрес Телефон Директор Район
1 ДГ № 1 "Звънче" кв."Три чучура - север (042) 276 092 Венка Колева АБ “Запад“
2 ДГ № 2 "Зорница" ул. "Стефан Стамболов" № 35 (042) 646 013 Алис Явашева АБ “Център“
3 ДГ № 3 "Ян Бибиян" ул. "Цар Иван Шишман" № 50 (042) 640 032 Андреана Танева АБ “Център“
4 ДГ № 4 "Бреза" кв. "Казански", ул. "Капитан Петко войвода" (042) 672 324 Виолета Сидерова АБ “Запад“
5 ДГ № 5 "Мечо Пух" ул. "Подполковник Калитин" № 28 Мариана Кутина АБ “Изток“
6 ДГ № 6 "Камбанка" ул. "Г. С. Раковски" № 74 (042) 230 612, 230 613 Росица Стоянова АБ “Център“
7 ДГ № 7 "Светулка" ул. "Любен Каравелов" № 26 (042) 628 290 Деляна Караиванова АБ “Изток“
8 ДГ № 8 "Българче" ул. "Ген. Гурко" № 49 (042) 623 951 Даниела Михова АБ “Център“
9 ДГ № 10 "Светлина" ул. "Проф. Митко Гогошев" № 37 (042) 626 108 Йоанна Димитрова АБ “Център“
10 ДГ № 11 "Загоре" АПК Загоре (042) 628 711 Антония Тончева АБ “Кольо Ганчев“
11 ДГ № 13 "Пролет" бул. "Митрополит Методи Кусев" № 50 (042) 624 412 Борислава Христакиева АБ “Център“
12 ДГ № 16 "Горски кът" с. Старозагорски бани (04111) 2353 Стефанка Костадинова
13 ДГ № 17 "Знаме на мира" ул. "Георги Кюмюрев" № 22 (042) 647 190 Диана Карашмалъкова АБ “Център“
14 ДГ № 20 "Мир" ул. "Тича" № 1 (042) 626 089 Петя Копанова АБ “Запад“
15 ДГ № 23 "Кипарис" ул. "Цар Иван Асен II" № 172 (042) 623 921 Мая Нейчева АБ “Център“
16 ДГ № 24 "Радост" ул. "Ген. Столетов" № 1 (042) 649 150 Петя Делиева АБ “Център“
17 ДГ № 25 "Ален мак" кв. "Три чучура" - юг (042) 275 123 Меглена Бакърджиева АБ “Запад“
18 ДГ № 26 "Лилия" с. Хрищени 0878 801 634 Милена Ганева
19 ДГ № 29 "Славейче" ул. "Ген. Столетов" № 76 (042) 621 830 Донка Минчева АБ “Изток“
20 ДГ № 31 "Слънце" ул. Св. Отец Паисий" № 2 (042) 640 137 Емилия Топалова - Хаджипетрова АБ “Център“
21 ДГ № 33 "Люляк" кв. "Зора" (042) 690 106 Лиляна Георгиева АБ “Зора“
22 ДГ № 34 "Райна Княгиня" ул."Христина Морфова" № 43 (042) 681 360 Любка Иванова АБ “Изток“
23 ДГ № 35 "Свобода" ул. "Хан Аспарух" № 15 (042) 630 583 Пенка Апостолова АБ “Център“
24 ДГ № 55 "Незабравка" с. Хан Аспарухово (041179) 238 Донка Стоилова
25 ДГ № 58 "Звездица" кв."Железник", ул."Младост" № 10 (042) 279 160 Галина Стрезева АБ “Железник“
26 ДГ Звездица-филиал село Богомилово
27 ДГ № 66 "Детски рай" ул. "Августа Траяна" № 59 (042) 630 165 Силвия Стоянова АБ “Изток“
28 ДГ № 68 "Патиланско царство" бул. "Цар Симеон Велики" № 284 (042) 263 102 Росица Димитрова АБ “Изток“